Nakon Pjanića i Džeko pogodio u Madridu
Santiago Bernabeu "leži" Bosancima
Na otvaranju Lige prvaka sinoć je Real u Madridu u sjajnoj utakmici savladao Manchester City (3:2), a napadač našeg nacionalnog tima i Građana, Edin Džeko, još jednom je obradovao sve Bosance i Hercegovce.
Naime, bosanskohercegovački Dijamant u igru je ušao u drugom dijelu i samo nekoliko minuta nakon ulaska postigao je pogodak za vodstvo Cityja od 1:0.
Real se nakon toga uspio vratiti u igru i upisati pobjedu, pa je tako malo i pokvareno Džekino slavlje, no i pored toga ostat će zapisano da je još jedan Bosanac bar na kratko utišao Santiago Bernabeu.
Podsjetimo, prije Džeke to je uspjelo i Miralemu Pjaniću, koji je u dresu Lyona u sezoni 2009/2010 u osmini finala Lige prvaka postigao pogodak na Santiago Bernabeuu, kojim je izbacio Real iz najelitnijeg evropskog klupskog takmičenja.
Očito da Bosancima odgovara teren na Santiagu Bernabeuu.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Lech bi mogao u Srbiju
Beograd već drhti, Delijama klecaju koljena pred najžešćim momcima Evrope
Simanić se osjeća izdanim