Nakon utakmice osmog kola BHT Premijer lige između FK Sarajevo i NK Široki Brijeg kamenovan je i oštećen autobus u kojem su se nalazili nogometaši gostujućeg tima.
Naime, kako je priopćeno iz MUP-a Kantona/Županije Sarajevo, službenici Četvrte policijske uprave su obaviješteni da su ispod pružnog nadvožnjaka koji spaja naselja Pejton i Otes, općina Ilidža, nepoznate osobe kamenjem gađale i oštetile autobus marke MAN, registracijske oznake 638-M-427, u kojem su bili nogometaši NK Široki Brijeg, javlja Abcportal.info.
O ovom slučaju obaviješten je tužitelj Kantonalnog tužiteljstva u Sarajevu, a očevid su obavili policijski službenici MUP-a Kantona Sarajevo.
Osim oštećena koja su nastala na autobusu, oštećeno je i službeno vozilo VW Golf 5, vlasništvo MUP-a Kantona Sarajevo, koje se nalazilo u pratnji autobusa.
Promo
Adrenalinski spektakl privukao brojne učesnike i publiku, trčao i gradonačelnik
Bihać - grad adrenalina i izazova: Mozzart podržao prvu OCR SpectRun trku
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora
Zagreb i Hrvatska se crvene od stida, u Srbiji ne mogu da dođu sebi zbog sramote na Maksimiru
Na Marakani milioni, ali...