Miralem Pjanić nedostajao nam je protiv Grčke, a večeras je pokazao koliko zaista znači za igru reprezentacije BiH.
"Cilj nam je bio da pobijedimo i ostanemo na prvom mjestu što se i desilo. Naravno da sam zadovoljan nakon ovakve utakmice.", rekao je Pjanić.
"Dosta sam zadovoljan i svojom igrom. Imao sam malih problema na početku, nisam dosta dugo trenirao zbog povrede, pa sam bio malo nesiguran. Ali kasnije sam se uigrao i saigrači su mi dosta pomogli, tako da sam igrao kao što znam - normalno. Čitava ekipa je dobro igrala.", skroman je Mali Princ.
"Želio bih pohvaliti i Ognjena Vranješa koji je bio malo kritiziran poslije prve utakmice i to nezasluženo. Mislim je on budućnost naše reprezentacije, mi smo svi uz njega i to nam je bitno.", dodao je on.
Pjanić je napustio igru u drugom poluvremenu uz ovacije cijelog stadiona.
"Nema boljeg osjećaja. Uvijek je nešto posebno kada igram u ovom dresu i velika je čast kada mi u njemu navijači skandiraju.", završio je najbolji pojedinac večerašnjeg susreta.
Promo
Naše mjesto za sve
Otvoren renovirani veliki Bingo Stup
Oko 150 učesnika čistilo deponiju, izletište i planinarilo
Mozzart podržao ekološku akciju u Zabrđu kod Viteza
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na kraju utakmice protiv Austrije
Igrači Bosne i Hercegovine nisu pozdravili BH Fanaticose, uslijedila je burna reakcija!
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi
Slika poniženog Srbina obilazi svijet: "Znaš li ti sine u kakav si klub došao?"
Dao svoje viđenje utakmice
Esmir Bajraktarević nakon poraza od Austrije: "Nismo bili sretni i to je fudbal"
Bh. sudija na udaru Francuza
Irfan Peljto na nezapamćenom udaru, poznata lica bez dileme: "Ovo što je uradio je sramota"
Njegove riječi su ostavile sve u nevjerici