LIVE: Bosna SO - Ciudad Real 21:34

KRAJ UTAKMICE Ciudad Real ostvario je pobjedu od 13 golova razlike. Bosna SO ipak nije mogla parirati aktuelnom evropskom prvaku. Hvala što ste bili uz SportSport.ba. Ostanite i dalje sa nama, uskoro izvještaj sa utakmice, izjave aktera i fotogalerija...

59. minut

Isforsirani šutevi igrača Bosne, Ciudad Real ostvario i devetu uzastopnu pobjedu ove sezone

57. minut

Brajković postiže svoj treći gol na susretu...

56. minut

Melić pogađa Šetrbikovu mrežu za 20. gol bh. prvaka

55. minut

Ciudad Real pokazao se kao ipak prejak za Bosnu SO. Velikih 12 golova razlike govore tome u prilog...

47. minut

Evropski prvak odlazi na 9 golova prednosti. Malo toga štima u igri bh. prvaka u ovim trenucima.

43. minut

Laen iz kontre pogađa za 23. gol Ciudada

42. minut

Grahovac sa 11 odbrana najzapaženijiu redovima bh. prvaka.

41. minut

Ciudad Real polako, ali sigurno koristi nervozu u igri bh. prvaka i stvara prednost od 8 golova razlike.

36. minut

Kajganić konačno postiže prvi gol za Bosnu u drugum dijelu

35. minut

Ciudad odlazi na sedamgolova razlike, primjetna nervoza u igri bh. prvaka

32. minut

Rukometaši Bosne zaista nemaju sreće, u dva uzastopna napada pogađaju stative.

31. minut

Grahovac i dalje odličan na golu Bosne, sa već 9 odbrana.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

Bosna SO nakon prvih 30 minuta igre zaostaje 5 golov za Ciudadom. Pad u igri u zadnja dva minuta prvog dijela, Španci su iskorisitili i otišli na +5. OSTANITE UZ SportSport.ba

28. minut

Buljugija konačno pogađa za Bosnu i smanjuje na 3 gola zaostatka.

27. minut

Bosna ima problema u napadu, Abelo povećava na četiri gola razlike...

24. minut

Dinar zaradio crveni karton zbog grubog prekršaja.

22. minut

Ombrados brani Meliću, ali i Grahovac na drugoj strani Laenu!

20. minut

Nakon time-outa Ciudad Reala, Metličić izjednačuje na 8:8

19. minut

Melić pogađa za izjednačenje, a u narednom napadu Golić pogađa i BOSNA VODI PROTIV PRVAKA EVROPE!!

17. minut

Grahovac ponovo odličan na golu!! Bosna SO uz gromoglasnu podršku sa tribina uspješno parira evropskom prvaku!

14. minut

Mnogo grešaka na obje strane, ali Mladen čačić ponovo pogađa za bh. prvaka i smanjuje na jedan gol razlike.

11. minut

Stefanson pogađa za Ciudad, ali Mladen Čačić uzvraća na drugoj strani.

9. minut

Stevanović konačno pogađa za Bosnu i smanjuje na dva gola razlike

6. minut

Kajganić pravi grešku u napadu, a potom pravi prekršaj za isključenje u napadu. Stefanson pogađa sa 7 metara. Gosti prave seriju od 3:0

4. minut

Čačić promašuje napad za Bosnu,  Ciudad ima napad.

2. minut

Bosna vodi sa 2:1, Studenti su odlilčno otvorili susret u prepunoj dvorani Mirza Delibašić!

17:28 Poštovani posjetioci portala SportSport.ba dobrodošli na live prenos susreta Lige prvaka u rukometu između Bosne SO i Ciudad Reala