Stručnjak nakon jučerašnjeg remija

Mancini: Moramo biti bolji u šesnaestercu

Trener Manchester Cityja, Roberto Mancini bio je razočaran nakon jučerašnjeg remija njegove ekipe sa Chelseajem. Italijanski stručnjak je također bio frustriran zbog činjenice a njegova ekipa nije mogla da postigne pogodak.

Svi napadači Građana su nastupili u jučerašnjem susretu, ali golova nije bilo.

 

"Ako želimo da pobijedimo moramo biti bolji u šesnaestercu. Igrali smo jako dobro, dominirali smo u prvom poluvremenu ali nam nedostaje posljednje dodavanje, posljednja asistencija", rekao je Mancini dodavši:

 

"Kada smo imali priliku za šut, nismo šutirali dovoljno snažno. Da smo postigli jedan gol, možda bi postigli dva-tri, ali igrati protiv Chelseaja nije lako".

Potražite više informacija na temu Premier league:

 

City u srijedu gostuje kod ekipe Wigana.

Promo

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.