Reprezentativac Bosne i Hercegovine Senijad Ibričić novi je igrač turske ekipe Kasimpase, u koju je stigao iz Gaziantepspora.
Ibričić je igrač Lokomotiva iz Moskve, a u Kasimpasu je stigao na posudbu i, kako kaže, prema svom izboru.
"Htio sam doći u redove Kasimpase, a nije istina da sam dobio otkaz u Gaziantepsporu. Jednostavno, mislim da je ovaj transfer korak naprijed u mojoj karijeri", rekao je Ibričić. pa dodao:
"Kasimpasa se bori za izlazak na evropsku scenu i nadam se da ću ja doprinijeti da se taj cilj i ostvari".
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Velkovski blizu Grbavice?
FK Željezničar uskoro predstavlja zvučno pojačanje? · Saznajemo
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Sada neće igrati ni peti rang