Fudbaler Chelseaja Eden Hazard neće biti dodatno kažnjen zbog udaranja dječaka koji je sakupljao lopte u duelu protiv Swanseaja.
FA je prvobitno kaznio Hazarda sa tri utakmice neigranja zbog crvenog kartona, ali su smatrali da je kazna premala, te su ponovo otvorili istragu protiv Belgijanca zbog udaranja dječaka koji sakuplja lopte.
Ipak, nakon žalbe Chelseaja, FA odustao od daljeg procesuiranja Hazarda, te će se on vratiti na teren u meču protiv Newcastlea 9. februara.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Dimitrije Kamenović ponovo otpisan, ali...
Zaboravljeni Srbin je već godinama fudbalski parazit u Rimu - Ne igra nikad, ali para je laka
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Željezničar završio evropski put porazom od Kopra
Admir Adžem najavio dolazak novog napadača: "Stiže u ponedjeljak, jedva ga čekamo"
Na sceni je dugo vremena