Predsjednik Paris Saint-Germaina, Nasser Al-Khelaifi je otkrio kako je njegova ekipa zainteresovana za dovođenje Waynea Rooneyja., ali da još uvijek nisu napravljeni konkretni koraci u tu svrhu.
Nedavno se u britanskim medijima pojavila informacija kako bi sjajni napadač mogao da promjeni sredinu, ali je Sir Alex Feruson brzo stao u kraj ovim špekulacijama rekavši kako nema šanse da pusti Rooneya.
"Na svu sreću, sada je dosta igrača zainteresovano za ovaj klub što nije bio slučaj kada smo tek kupili ovaj klub. Rooney je sjajan igrač, on je jedan od najboljih napadača svijeta. Mislim da bi svi željeli da ga imaju, ali iskreno, nismo razgovarali sa njim", rekao je Al-Khelaifi.
Rooney je u redove Manchester Uniteda stigao 2004. godine iz Evertona.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Dvostruki strijelac večeras
Edin Džeko nakon velike pobjede protiv San Marina: "Mladi smo, ne možemo se istrošiti tako lako!"
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Opet ih je naljutio