Navijači Manchester Uniteda ne mogu nikako biti sretni. Crveni đavoli upisali su remi na pripremama u Japanu, a spasili su se golom u posljednjim minutama susreta.
Susret je završen rezultatom 2:2. Domaći su u vodstvo stigli u 34. minuti susreta, a strijelac je bio Sugimoto, nakon velike greške Smallinga.
Do kraja prvog poluvremena nije bilo većih uzbuđenja. Nakon devet minuta igre u nastavku susreta United je izjednačio, a strijelac je bio Kagawa.
Osaka je do novog vodstva stigla u 63. minuti preko Minamina, a United je poravnao u 90. minuti susreta, a strijelac je bio Zaha.
Promo
U novoj opremi do novih pobjeda
OFK Vida iz Gradačca uz Mozzart do višeg ranga
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Luka Vušković je čudo
Hrvatska ima nestvarnu zvijer od igrača - Uskoro će biti najbolji na svijetu!
Spektakularan gol zabio je Eder Militao
Ni navijači Real Madrida ne mogu vjerovati čemu su danas svjedočili na Bernabeu
Za njega više nema mjesta u klubu
Nećeš igrati ni da si lično Ronaldo - Partizan odjavio zvijezdu nakon najbezobraznijeg poteza ikad
Ne bi nikog začudilo
Vučić sam "iskopao" novog selektora? U Srbiji ne vjeruju šta slušaju
Menadžer igrača se javio