Menadžer Chelseaja, Jose Mourinho, želi da sudije u Premiershipu više zaštite Edena Hazarda.
Belgijanac je često na meti protivničkih fudbalera, a Jose smatra kako bi zbog grube igre, Hazard uskoro mogao napustiti Premier ligu.
"Ljudi koji vole fudbal moraju da vole Edena Hazarda. Iz meča u meč protivnici ga kažnjavaju. Nije zaštićen od sudija. Najmanje 10-ak žestokih udaraca dobija. Prebijaju ga iz meča u meč i ovo dijete za sad odolijeva. On igra čisto, ali to je već drugi problem", rekao je Mourinho.
Chelsea nakon 20. odigranih kola dijeli prvo mjesto sa Manchester Cityjem.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mogući su ozbiljni neredi
Počeo desant zloglasnih na Srbiju! Na jug ih je došlo 150 odabranih, dok Beogradu prijeti neviđeno
Prometno u ekipi sa Etihada
Guardiola "otjerao" Edersona iz Cityja, Brazilac prihvatio ponudu, već je poznato i ime nasljednika!
Lekcija cijelom Balkanu
Sin srpske legende prišao Ivanu Perišiću i tražio mu dres, uslijedio je potez za pamćenje Hrvata
Kako su završili, tako je počelo