Druga liga FBiH, grupa Sjever

Sloga i Bosna remizirale u velikom derbiju

Veliki komšijski derbi u 17. kolu Druge lige Federacije BiH grupa Sjever odigrali su u Tojšićima domaća Sloga i Bosna iz Kalesije. Na kraju u ovom susretu pobjednika nije bilo, 1:1.

Gosti iz Kalesije su prvi stigli do vodstva u ovom susretu. Igrala se 35. minuta kada Jasmin Poljaković pogađa mrežu Sloge za vodstvo od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a domaći do izjednačenja stižu u 74. minuti. Bodi Slogi donio je Mirza Šehić.

Sloga Simin Han je pobjedom nad Mramorom od 1:0 ponovo preuzela vrh tabele u Drugoj ligi Sjever.

Jedini gol na ovom susretu postigao je Salamović u 71. minuti susreta.