Poslije fudbalskog El Clasica, Barcelona je slavila protiv Reala i u košarkaškom susretu u Euroligi. Barcelona je pobijedila Real Madrid 85:80 i tim trijumfom osigurala je plasman u četvrtfinale.
Prvo ime katalonskog kluba u trijumfu nad velikim rivalom bio je hrvatski reprezentativac Mario Hezonja koji je postigao 15 poena, a zanimljivo je da su svi poeni stigli nakon šuteva za tri poena. Sjajni Hrvat je pogodio pet od šest pokušaja za tri poena.
Nakon jedne odlične akcije domaćina, koju je Hezonja okončao tricom, zanimljiva je bila reakcija fudbalera Barcelone Danija Alvesa i Neymara koji su akciju na parketu pratili iz prvih redova.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Scena sa polufinala Wimbledona