Druga liga FBiH, grupa Centar

Plakalo za važna tri boda Bosne, TOŠK uvjerljiv

Alem Plakalo donio je važna tri boda visočkoj Bosni na gostovanju kod ekipe Rudara u Zenici.

Tim iz Visokog je slavio minimalnu pobjedu od 1:0, a gol vrijedan tri boda za Bosnu je postigao Alem Plakalo u 82. minuti susreta.

Prvi pratilac Bosne, TOŠK iz Tešnja, uvjerljivo je slavio u Zavidovićima kod Krivaje s 3:0.

Suljić je u 15. minuti pogodio za prednost gostiju od 1:0, da bi u nastavku Smajović i Bašić riješili pitanje pobjednika.

Radnik iz Hadžića je na domaćem terenu pregazio Usoru s 4:0, a sve pogotke je domaći tim postigao u drugom poluvremenu.

Gostujuće pobjede su upisali Stupčanica nad Mladosti (3:2), te Ilijaš nad Pobjedom (2:1) i Azot nad Rudarom iz Breze.

Natron je s 2:1 savladao Borac.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Druga liga Centar, 19. kolo:

Radnik Hadžići - Usora 4:0 (Hidić 56', Gagula 61', Mešanović 65', Joldo 82')
Mladost - Stupčanica 2:3 (Mahmić 10', Galić 90+3'p / Stragorac 16'p, 75', Sokolar 77'p)
Krivaja - TOŠK 0:3 (Suljić 15', Smajović 49', Bašić 59')
Pobjeda - Ilijaš 1:2 (Bahtić 30' / Zukić 12', Jašarević 76')
Rudar Breza - Azot 0:1 (Delić 23') Natron - Borac 2:1 (Joldić 32', 78' / Žižo 45')
Rudar Zenica - Bosna Visoko 0:1 (Plakalo 82')