Košarkaški klub Barcelone blizu je dovođenje trojice igrača za narednu sezonu.
Klub će se na kraju sezone zahvaliti nekolicini košarkaša, a Katalonci već imaju tri imena među planiranim pojačanjima.
Jedan od najboljih igrača Valencije Pau Ribas karijeru bi vjerovatno mogao nastaviti u svom rodnom gradu. Igrač ima veliku želju da potpiše za Barcu, a ove sezone je u prosjeku ubacivao preko 11 poena po meču.
Također, veoma blizu potpisa za Barcelonu je Bugarin Aleksandar Vezenkov.
Krilni centar grčkog Arisa smatra se jednim od najtalentovanijih igrača na poziciju četvorke. Ove sezone 19-godišnjak blista u prvenstvu Grčke, gdje prosječno ubacuje preko 19 poena uz osam skokova.
Pored ovog dvojca katalonski tim želi i beka Unicaje Jaysona Grangera. Amerikanac ove sezone prosječno ubacuje preko 12 poena.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Simanić se osjeća izdanim