Jose Mourinho je sa Chelseajem osvojio petu šampionsku titulu u klupskoj historiji.
Nakon utakmice, Mourinho nije slavio sa igračima na terenu, što je obrazložio na sebi svojstven način.
"To je vrlo jednostavno. Imam svoju porodicu koja je iza klupe, s njima se grlim i ljubim, a igračima prepuštam slavlje na terenu. Zaslužili su to", rekao je Mourinho i dodao:
"Svaka titula je produkt napornog rada i odricanja. Imamo razloga za sreću i ponos. Nije jednostavno dominirati u Engleskoj, a sada kada pogledam unazad shvatam da smo apsolutno zasluženo šampioni".
Chelsea je pobjedom protiv Crystal Palacea matematički osigurao titulu u Engleskoj, budući da od drugoplasiranog Cityja ima čak 13 bodova viška.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Izbornik crnogorske selekcije pred Hrvatsku
Robert Prosinečki na Maksimiru za sva vremena 'ugasio' napadača: "Tako se voli Crna Gora"
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Više nije član katalonskog kluba
Došao na trening Barcelone, dočekala ga torba u svlačionici, pa saznao da su mu raskinuli ugovor! · Zvanično
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Dosta toga je jasnije