Tri gola Aguera za pobjedu Cityja

Dan Sergija Aguera!

Manchester City je u 36. kolu Premier lige pregazio Queens Park Rangers s 6:0 uz fantastičnu partiju Sergija Aguera.

Fantastični Argentinac nakon četiri minute igre dovodi City u prednost od 1:0, da bi zatim Aleksandar Kolarov u 32. minuti sjajnim udarcem iz slobodnog udarca postavio rezultat nakon prvog poluvremena od 2:0.

Nastavak donosi još četiri gola u mreži danas nemoćnog golmana QPR-a Roberta Greena.

Aguero u 50. minuti koristi grešku odbrane gostiju, te završava sjajnu kontru za sigurnih 3:0.

Nije se na tome zaustavio Argentinac. U 65. minuti koristi penal za visokih 4:0, da bi pet minuta kasnije uposlio Jamesa Milnera, koji pogađa za 5:0.

Konačan rezultat od 6:0 postavio je španski reprezentativac David Silva u 87. minuti susreta

Edin Džeko ni u ovom susretu nije dobio priliku za igru...

Premier liga, 36. kolo:

Manchester City - QPR 6:0 (Aguero 4', 50', 65', Kolarov 32', Milner 70', Silva 87')