Remi u Širokom

Olimpic izvukao bod na Pecari

Nogometaši Širokog i Olimpica remizirali su (1:1) u susretu 27. kola Premijer lige BiH.

Očajan meč su prikazala ova dva tima na Pecari. Očigledno je bilo da se karte ne otkrivaju pred duele u finalu Kupa Bosne i Hercegovine.

Tek poneki šut je viđen na ovom meču. Širokobriježani su imali nešto veći posjed lopte, a usprkos očajnom meču u 74. minuti domaći dolaze do prednosti.

Goran Zakarić odlično prolazi po desnoj strani, upošljava Wagnera, kojem nije bilo teško da postigne gol za vodstvo od 1:0.

Ipak, samo nekoliko minuta kasnije gosti su poravnali. Brazilac Pereira je pogodio za konačan rezultat susreta od 1:1.