Steven Gerrard je danas odigrao posljednju utakmicu u dresu Liverpoola na famoznom Anfield Roadu.
Živa legenda Liverpoola se oprostila od svojih navijača porazom od Crystal Palacea rezultatom 3:1, ali to nije umanjilo njegov emotivni oproštaj od navijača kluba kojem je dao sve, i koji mu je dao sve.
Gerrardova fotografija snimljena prilikom posljednjeg izlaska na teren Anfielda u dresu Liverpoola budi emocije ne samo navijača Liverpoola, već i svih ljubitelja fudbala.
Bit će neobičan Liverpool bez Stevena...
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Projekat je dosta ambiciozan