Mladi igrači FK Sarajevo savladali su u prvom kolu Međunarodnog turnira prijateljstva u Bijeljini Napredak iz Kruševca s 2:0.
Bordo tim je bez većih problema stigao do pobjede u ovom susretu. Za 1:0 pogodio je Resić nakon 15 minuta igre, da bi konačan rezultat od 2:0 postavio Hadžić nakon dva minuta igre u drugom poluvremenu.
Sarajevo je tako jedini bh. tim koji je slavio u prvom kolu ovog turnira, a u drugom kolu ih bordo tim igra protiv Rijeke.
Međunarodni turnir Bijeljina, 1. kolo:
Sarajevo - Napredak 2:0
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Projekat je dosta ambiciozan