Sarajevo grabi ka tituli prvaka

Premijer liga, kadeti, 24. kolo

Kadeti FK Sarajevo savladali su kao gosti Široki Brijeg s 2:1 u meču 24. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Iako je Široki vodio od 24. minute pogotkom Matea Marića, kadeti bordo tima u drugom poluvremenu stižu do preokreta i pobjede. Prvo je Pozder u 60. minuti izjednačio na 1:1, da bi Civić u 69. minuti donio tri boda Sarajevu.

Bordo tim je ovom pobjedom napravio krupan korak ka titulu prvaka u kadetskoj Premijer ligi.

Gradski derbi između Zrinjskog i Veleža završena je pobjedom Plemića (2:0).

Golove za domaće u ovom susretu postigli su Milanović i Stojić, a istim rezultatom je Borac slavio u Bijeljini protiv Radnika. Golove za tim iz Banja Luke postigli su Kukić i Babić.