Poraz bordo tima u Mostaru

Premijer liga, kadeti, 26. kolo

Vodeći tim kadetske Premijer lige ekipa Sarajeva poražena je u 26. kolu od Zrinjskog u Mostaru s 2:1.

Plemići do vodstva stižu u osmoj minuti. Dosuđen je penal, a  Martinović je pogodio za prednost Zrinjskog od 1:0.

Sarajevo do poravnanja stiže u 21. minut kada je Smajlagić pogodio za 1:1, ali domaći u 50. minuti iz novog penala dolazi do tri boda i pobjede u ovom meču.

Željezničar je na Grbavici savladao Velež s 3:2.

Tukić je Plavima donio prednost nakon 25 minuta igre, da bi zatim Brkan s penala donio Veležu poravnanje rezultata na 1:1.

Ovim rezultatom se odlazi na odmor, a u nastavku Željezničar golovima Bijedića (oba s penala) dolazi do prednosti od 3:1, da bi Brkan drugim pogotkom postavio konačan rezultat susreta od 3:2.