Bh. reprezentativac Muhamed Bešić mogao bi ovog ljeta dobiti žestoku konkurenciju u veznom redu Evertona.
Ekipa s Goodison Parka zainteresovana je za dovođenje iskusnog portugalskog veznjaka Raula Meirelesa.
Ovaj 32-godišnji fudbaler stavljen je na transfer listu ekipe Fenerbahčea. Cijena je svega pet miliona eura, što nije velika cifra za Everton.
Pregovori bi trebali uskoro zvanično i početi, te bi Bešić u narednoj sezoni mogao imati veliku konkurenciju za početni sastav Karamela.
Meireles je u karijeri nosio dres Chelseaja, Liverpoola, Porta i Boaviste.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Nijemac brutalno iskren
Toni Kroos ismijava transfer od 145 miliona eura: "Pola ljudi ni ne zna ko je on!"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Trijumf u Novom Pazaru