Šampion Bosne i Hercegovine FK Sarajevo danas je počeo s pripremama za narednu sezonu.
Na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović - Hase" prozivku fudbalera Bordo tima izvršio je šef stručnog štaba Dzenan Uščuplić zajedno sa svojim saradnicima.
U redovima šampiona Bosne i Hercegovine nije bilo Leona Benke, koji će večeras igrat humanitarni susret u Rijeci, a prozivku je propustio i Marko Mihojević. Mladi reprezentativac naše zemlje dobio je produženi odmor zbog obaveza s U-21 selekcijom.
Svi ostali fudbaleri, izuzev povrijeđenog Darija Purića, odazvali su se Uščupliću, dok jedino Miloš Stojčev nije trenirao, iako se uredno javio. Trening svojih saigrača pratio je u civilu.
Na treningu Sarajeva nije bilo ni Mateja Delača kojem se istekla posudba, iako u klubu iz Titove 38b čine sve da čuvara mreže Chelseaja posude i narednu sezonu.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Austrijanci žele trijumf
Rangnick pun sebe stigao u BiH: "Da nije bilo Džeke, drugačije bi završili protiv San Marina"
Ovo bi bila prava bomba
Split će da "gori" zbog Rakitićeve objave, sprema li se najveći transfer ikad u HNL-u?!
Crna Gora pala na Maksimiru
Noć za pamćenje na Maksimiru: Velika pobjeda Hrvatske u regionalnom derbiju!
Ne žele ga gledati u Kataru