Liga prvaka

Mršavo izdanje Dinama protiv Moldea

Dinamo iz Zagreba remizirao je (1:1) u večerašnjem susretu trećeg pretkola Lige prvaka protiv norveškog prvaka Moldea.

Nije mnogo ponudio hrvatski prvak u ovom meču. Iako su iz druge šanse na meču u 18. minut preko Angela Henriqueza stigli do vodstva od 1:0, njihova sreća je kratko trajala.

Samo tri minute kasnije norveški tim preko Kamare dolazi do poravnanja rezultata na 1:1, što je bio rezultat nakon prvih 45 minuta.

Norvežani su u nastavku imali nešto više loptu u posjedu. Međutim, kao ni Dinamo, ni oni nisu blistali, pa je na kraju susret okončan neriješenim rezultatom, 1:1.

Bh. reprezentativac Armin Hodžić je susret odgledao s klupe.

U još jednom susretu odigranom večeras Videoton i Bate Borisov su odigrali meč bez pobjednika, 1:1.