Fudbaleri Rome u derbiju 11. kola italijanske Serije A u subotu gostuju kod Intera.
Fudbaler rimske ekipe Alessandro Florenzi izjavio je da će bh. reprezentativac biti najveća opasnost po gol Samira Handanoviča.
„Inter, trebate se bojati Pjanića. On je u najboljoj formi od svih nas i u Interu trebaju biti zabrinuti pred derbi utakmicu“, rekao je Florenzi.
Italijanski reprezentativac je izjavio da će ovo biti odlična prilika za Romu da dokaže svima da se nalaze u odličnoj formi i da su s pravom glavni favoriti za osvajanje Serije A.
Florenzi je dodao da je sretan što je kapiten Rome u odsustvu Tottija i De Rossija.
„Oni su moji idoli i čast mi je što sam u tom krugu. Mogu slobodno reći da mi se ostvario životni san“, zaključio je fudbaler Rome.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Sve će znati iduće sedmice
Krpić i Komazec pred dolaskom u Slobodu? · Saznajemo
Press konferencija selektora Bosne i Hercegovine
Jasna poruka Barbareza pred Austriju: "Da razmišljam o bodu ne bih se bavio ovim poslom"
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske