Napadač Chelseaja Radamel Falcao navjerovatnije će ostati na Stamford Bridgeu do kraja sezone.
Falcao je u Chelsea stigao pred početak sezone na posudbu iz Monaca, ali je u dosadašnjem dijelu sezone uspio samo jednom da zatrese protivničku mrežu. Iako se mnogo pisalo o tome da će sigurno u januaru napusiti Plavce, izgleda da će Kolumbijac ostati u Londonu do kraja ove sezone jer Monaco nema namjeru da ga vrati sa posudbe.
"Falcao je još uvijek povrijeđen i za šest sedmica se vraća na teren. Nemamo namjeru da ga vratimo sa posudbe i on će ostati u Chelseaju", rekao je potpredsjednik Monaca Vadim Vasilyev.
Falcao je u Monaco stigao na ljeto 2013. godine iz Atletico Madrida za 52 miliona funti, ali je nakon toga većinu vremena proveo na posudbama.
Vasilyev je dodao da će klub najvjerovatnije raskinuti posudbu sa Milanom, te da će poslati Stephana El Shaarawyja nazad u Italiju. On bi u narednih nekoliko dana trebao otići na posudbu u Romu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Željezničar - Kopar 1:1