Švicarski reprezentativac Xherdan Shaqiri došao je kao veliko pojačanje u Inter, ali na Giuseppe Meazzi nije ostavio preveliki dojam na trenera Roberta Mancinija.
Bez obzira, Shaqiri milanski klub ne pamti po lošem već po jednom čudnom događaju zbog kojeg je i odlučio da promijeni sredinu i potpiše za Stoke.
"Nisam nikada imao nikakvih problema s Mancinijem, ali je on zato često mijenjao svoje mišljenje o meni. Jednom sam bio povrijeđe i trebao sam se vratiti za utakmicu pa su me poslali nekom iscjelitelju koji živi u planinama. Vozio sam se pola sata da me liječi neki starac, a nije mi uopšte pomogao", počeo je Shaqiri svoju priču za Blick i potom nastavio:
"To je jedan razlog zašto je Stoke bolji izbor. Ovdje je sedam fizioterapeuta koji će me pregledati svaki dan. Kukovi, stopala, noge. Sve profesionalno. Najvažnija stvar je da mogu napredovati i to mogu raditi samo u Stokeu".
Shaqiri smatra da je dolaskom u Premiership napravio pravi potez.
"Još uvijek sam mlad. Nisam očekivao da će odlazak u Englesku biti pun pogodak, ali prevario sam se. Igrao sam skoro sve utakmice ove sezone i to pokazuje da sam donio pravu odluku i da sam na pravom putu", dodao je.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Orlići demolirali protivnika
Ne, semafor nije u kvaru - Nestvaran rezultat sa meča Srbija - Slovenija
Poznato lice na ulicama glavnog grada Srbije