Roma je sinoć na Olimpicu savladala Sampdoriju rezultatom 2:1, a naš kapiten Edin Džeko ni u ovom susretu nije se uspio upisati u strijelce.
Trener Luciano Spalleti odlučio je u 66. minuti ubaciti Edinu Džeku umjesto Douglasa Maicona kako bi riješio utakmicu, a posebno je interesantno bilo vidjeti reakciju sa tribina kada je oficijalni spiker najavio ko će ući u igru.
Navijači Rome su skandirali ime kapitena naše reprezentacije i na taj način mu dali znanja kako su uz njega i u golgeterskoj krizi koju prolazi.
Novinari su pitali Spallettija za komentar Džekinog učinka na terenu.
"Dok god me pitate o Džeki, on će uvijek biti pod pritiskom. Navikao je da prima lopte u šesnaestercu. U nekoliko navrata moji igrači su mu uputili dobre lopte, dok su mu u drugim trenucima loše dodavali. Nije imao sreće. Nedostaje mu opuštenosti, ali on ima svoje prednosti kao igrač i mi ih moramo nekako iskoristiti", rekao je Spalletti.
Roma fans welcome Edin Dzeko by MrBlackHoleMoon
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Nije se dugo čekalo na reakciju