Nekadašnji veznjak Manchester Cityja i Arsenala Patrick Vieira otišao je tako daleko, da je izjavio kako bi Manchester United mogao biti prvak u Engleskoj.
Iako se bitka za naslov vodi između Leicestera, Tottenhama i Arsenala, Vieira smatra da ni United nije otpisan iako ima 10 bodova manje.
"U Premier ligi se svašta može dogoditi. Arsenal, City, Tottenham, Leicester mogu da gube, igraju neriješeno i bit će stvarno uzbudljivo. Siguran sam da i United ima dobre izglede za naslov. Još 10 kola je, ali to je puno bodova, stvari se začas promijene", rekao je Vieira, dodavši:
"Sjedit ću redovno pred TV-om i gledati utakmice Premier lige. Jedva čekam sva ta uzbuđenja".
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Navijači u službi politike