Košarkaški reprezentativac BiH, Draško Albijanić, novi je igrač Igokee.
Ovaj 29-godišnji košarkaš u redove aktuelnog prvaka BiH dolazi iz ekipe Sutjeske, gdje proveo proteklih nekoliko mjeseci.
Albijanić je s Igosima potpisao ugovor do kraja sezone i svakako će biti pojačanje pod košem sa tim iz Laktaša.
U dresu tima iz Nikšića odigrao je 26 utakmica. Prosječno je po meču ubacivao devet poena, ali je uslijedio raskid ugovora nakon ispadanja iz ABA lige.
Albijanić je karijeru počeo u Leotaru, da bi potom igrao za Slobodu, Borac, rumunske Ploeisti i Pitesti, Zrinjski, te Kozuv.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku