Premiership, 31. kolo

Leicester nastavio šampionski put, Chelsea se izvukao

Fudbaleri Leicestera upisali su nova tri boda. Danas su kao gosti savladali Crystal Palace s 1:0, te su još jedan korak bliži naslovu prvaka.

Meč je odlučen u 34. minuti. Sjajnu akciji Lisica završio je Riyad Mahrez za prednost od 1:0, što je na kraju bio i konačan rezultat.

Chelsea i West Ham su remizirali na Stamford Bridgeu (2:2).

Imao je tim Slavena Bilića u dva navrata prednost. Lanzini je pogodio sjajno u 17. minuti za 1:0, Fabregas je izjednačio, da bi Andy Carroll u 61. minuti ponovo West Ham doveo u vodstvo.

Ipak, u 90. minuti s penala Chelsea dolazi do boda. Ponovo je pogodio Fabregas za konačnih 2:2.