Thibaut Courtois sve se više povezuje s odlaskom iz Chelseaja.
Belgijski golman najavljivan je kao novo pojačanje PSG-a, ali i Real Madrida, koji se okrenuo 23-godišnjem golmanu ispred Davida de Gee.
Navodno, Courtois je izrazio želju za povratkom u Primeru, gdje je već nosio dres Atletico Madrida. Ipak, čini se da mu se želja neće ostvariti.
Chelsea je postavio nevjerovatnu cijenu za Courtoisa. Žele čak 73 miliona funti i tako imaju namjeru da odbiju potencijalne kupce.
Courtois je nezamjenjiv na golu Plavaca ispred bh. reprezentativca Asmira Begovića i čini se da će tako ostati i naredne sezone.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske