Sedam pogodaka. Toliko su fudbaleri Mladosti iz Velike Obarske postigli na svom terenu gostima iz Foče, ekipi Sutjeske.
U prvom poluvremenu tim iz Velike Obarske postigao je dva pogotka što je možda već tada bilo dovoljno da se upiše nova pobjeda kao i tri boda.
Ali po svemu sudeći domaći tim nije bio zadovoljan postignutim u prvom dijelu, pa su tako pojačali svoj pogon i prebacili u veću brzinu. Drugo poluvrijeme proteklo je znaku samo jednog tima. Dominacija kakva nije viđena u posljednjih nekoliko kola Prve lige Republike Srpske odigrala se danas u Obarskoj. Pet pogodaka postigao je domaći tim u nastavku za ukupnih 7:0.
O meču i visokom rezultatu pričao je čuvar mreže Mladosti.
"Dobro smo otvorili utakmicu, već u prvoj minuti iz opravdanog penala stigli smo do vodstva od 1:0. Kasnije, sve je išlo lagano. Gostujuća ekipa je pokušavala ali sve je ostalo na tome. U meč smo ušli maksimalno skoncentrisano što se i vidjelo na terenu, tako da ni rezultat nije izostao. Ovaj rezultat svakako je dodatni motiv da i u svaku narednu utakmicu uđemo baš kao i ovu, te rezultat ne bi trebao izostati", rekao je za SportSport.ba golman Mladosti, Dušan Remić.
Naredni meč, fudbaleri Mladosti odigrat će u Višegradu gdje idu na noge tamošnjoj Drini HE.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Sjajan potez selektora Zmajeva
Svi su vidjeli šta je Barbarez uradio nakon gola Alajbegovića, ovo su doživjeli samo rijetki!
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Nakon remija sa Čelikom
Janković nezadovoljan: "Ne sviđaju mi se scene nakon utakmice"
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Srbija sutra igra protiv Latvije