Nogometaši Zrinjskog slavili su važnu pobjedu u Luakvici protiv Slavije (1:0).
U nedjelju su na programu još dvije utakmice 23. kola Premijer lige BiH, a u prvoj, u kojoj je Slavija ugostila Zrinjski, viđen je tek jedan pogodak i to veoma vrijedan za Mostarce.
Samo što je krenula lopta s centra, Goran Zakarić je pogodio za veliku radost gostiju iz Mostara. Igrala se 40. sekunda.
Do kraja prvog dijela nije bilo previše uzbuđenja, tek nekoliko slabijih pokušaja, pa se na odmor otišlo kod rezultata 1:0 u korist gostujućeg sastava.
U nastavku se Slavija odlučila napasti, pokušati da izjednači, pa je imala nekoliko šansi. Barić u 48. minuti šutira, Karačić brani, potom Spalević ne koristi dobru poziciju u 61. minuti, a zatim ni Bošković u 63. minuti.
U 67. minuti sjajna odbrana Karačića, koji je u 76. minuti zaustavio i Barića. Nakon nekoliko šansi domaće ekipe, najbolju su propustili gosti.
Todorović je u 82. minut izašao sam na gol Slavije, no Lučić fantastično brani i ostavlja Slaviju u igri. Ipak, ostalo je 1:0, Zrinjski je slavio veliku pobjedu i ostao je lider sa 50 bodova, koliko ima i drugoplasirana Sloboda.
Slavija - Zrinjski 0:1 (Zakarić 1)
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Crvena zvezda još ne odustaje
Mitar Mrkela je večeras zatresao Beograd, nemoguće se upravo dešava: "Ponuda je tu"
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Kakve riječi teniske ikone