Dwight Howard neće nastaviti karijeru u Houston Rocketsima, tvrde američki mediji.
Iskusni centar ima namjeru da izađe iz ugovora ovog ljeta, te će vjerovatno postati slobodan igrač.
Kako navodi ESPN, za njegove usluge su zainteresovana četiri tima. U svojim redovima želi ga ponovo Orlando, čiji je dres nosio godinama, a još su zainteresovani Charlotte, Portland i Milwaukee.
Od odlaska iz redova Magica 2012. godine sjajni centar ne pruža ni izbliza dobre partije kao u timu s Floride.
Prvo se jednu godinu mučio u dresu Los Angeles Lakersa, a prethodne tri u Houstonu mu nisu donijele ništa dobro, posebno kada je odnos sa saigračima u pitanju.
Ove sezone Howard je po meču prosječno ubacivao jedva 14 poena uz 12 skokova.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Bit će puno posla za Hrvata
Modrić uživao s Noletom, a danas stigla vijest koja mu je otvorila oči: Nije ni svjestan šta ga čeka
Nije završio ni u protokolu
Bruku je teško sakriti: Za Arnautovića je sve bilo sjajno, da bi ga večeras dočekala bolna istina
Oglasio se poznati hrvatski menadžer
Andy Bara iznenađen šta radi Hajduk, ispričao je dosad nepoznatu priču: "Ja to ne mogu razumjeti"
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Lekcija cijelom Balkanu