Lucas Perez na meti prvaka Engleske

Leicester želi golgetera Deportiva La Corune

Endin Čaušević

Čelnici Leicestera već su počeli misiju stvaranja ekipe za narednu sezonu kad će se Lisice takmičiti u Ligi prvaka.

Leicester želi i naredne sezone da igra ozbiljniju ulogu u domaćem prvenstvu, te da ostavi što bolji utisak u evropskim takmičenjima. Čelnici kluba već su počeli da dogovaraju transfere, a na listi se nalazi i napadač Deportiva Lucas Perez.

Ovaj fudbaler je u ovoj sezoni Primere postigao 17 golova i najbolji je strijelac svoje ekipe. Perez ima i nekoliko ponuda iz Španije, ali teško da će moći odbiti ponudu prvaka Engleske i mogućnost da naredne sezone igra u Ligi prvaka.

Leicesterov najveći trensfer u historiji je onaj Leonarda Ulloe 2014. godine iz Brightona kada su ga platili deset miliona funti. Deportivo za Pereza želi oko 15 miliona eura što bi mogao biti novi rekord za Lisice.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Također, u Leicester bi mogao doći i štoper Sporting Gijona, Luis Hernandez, koji bi bio zamjena za udarni dvojac Leicestera, Wesa Morgana i Roberta Hutha.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.