Gol protiv Liverpoola

Vardyjevo remek djelo najbolje u sezoni

Midhat Šljivak

Jamie Vardy je zablistao ove sezone u dresu Leicestera.

Ovaj 29-godišnji fudbaler je s Lisicama osvojio naslov prvaka, bori se za titulu najboljeg strijelca, a danas je od kluba dobio i još jednu nagradu.

Gol kojeg je postigao protiv Liverpoola 2. februara proglašen je najboljim od strane kluba, a sigurno je i da će konkurisati za najbolji u sezoni.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Remek djelo Jamieja Vardyja...



Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.