I Roy Hodgson objelodanio je spisak onih koji će braniti boje Engleske reprezentacije na predstojećim prijateljskim utakmicama, ali i Evropskom prvenstvu.
Na spisku se nalaze i mnogo novih imena.
Čuvari mreže biti će Hart, Forster i Heaton.
Zadnju liniju činit će Bertrand, Cahill, Clyne, Stones, Walker, Smalling i Rose.
Sredinu terena pokrivat će Dier, Alli, Barkley, Delph, Drinkwater, Milner, Lallana, Sterling, Townsend i Wilshere.
Napad nikad bolji. Imena koja su dominirala Premiershipom tokom protekle sezone. Na listu najisturenijih biti će Rashford, Vardy, Kane, Rooney i Sturridge.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Nakon ispadanja u drugu ligu