Legendarni Brazilac Ronaldo je za tamošnje medije najavio predstojeću Copa Americu te istakao kako je pesimista po pitanju plasmana svoje reprezentacije.
Prema njegovom mišljenju, izbivanje Neymara će biti veliki problem Carlosa Dungu i njegove izabranike.
"Pesimista sam što se tiče Brazila na Copa Americi. U prethodnih nekoliko godina smo se mučili i sa Neymarom u ekipi, a bez njega smo duplo slabiji. Naravno, vjerujem u ekipu, ali znam da će biti teško", rekao je Ronaldo, koji je potom u vedrijem tonu progovorio o Olimpijskim igrama u Riju:
"Na Olimpijadi imamo velike šanse, možda i najveće od svih učesnika. Igramo pred svojim navijačima, a i Neymar će biti tu".
Copa America se igra od 3. do 26. juna u Sjedinjenim Američkim Državama, dok su Olimpijske igre na rasporedu od 5. do 21. augusta.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Navijači u službi politike