Chelsea bi ovog ljeta mogao dovesti vrijedno pojačanje iz Juventusa, tvrde gotovo svi ugledni inostrani sportski mediji.
Na meti Plavaca nalazi se Stephan Lichsteiner, 32-godišnji desni bek koji se nalazi na izlaznim vratima kluba iz Torina.
Obzirom da je postalo jasno da će Dani Alves napustiti Barcelonu i vrlo vjerovatno potpisati za Juventus, Lichsteiner bi lako mogao izgubiti mjesto u prvoj postavi i postati njegova alternativa.
U Torinu su spremni prodati Švicarca ukoliko za njega stigne ponuda od 12 miliona eura, što je relativno mala odšteta za fudbalera čiji kvaliteti nisu upitni.
Osim Chelseaja, za Lichsteinera se interesuje i PSG, ali bi prevagu na kraju mogao donijeti Antonio Conte, s kojim je reprezentativac Švicarske s mnogo uspjeha sarađivao u Torinu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Oglasio se legendarni fudbaler