Ekipa Juventusa će u narednoj sezoni ponovo biti prvi favorit za osvajanje titule prvaka Italije.
Nakon što su svoje redove pojačali Miralemom Pjanićem i Danijem Alvesom, ofanzivni dio tima je došao na red, a Stara dama planira zaista velika pojačanja.
Radi se o napadačima Arsenala i Marseillea Alexisu Sanchezu i Michyju Batshuayiju, za koje su Bianconeri navodno spremili ponude.
Juve je ostao bez Alvara Morate, koji se vratio u Real Madrid. U rukovodstvu Stare dame smatraju kako je Batshuayi idealna zamjena za njega, a u Torinu žele dovesi i čileansku zvijezdu Alexisa Sancheza.
Ostaje da se vidi hoće li italijanski prvak uspjeti da dovede ove fudbalere, a ako se to desi Juventus će i dalje biti teško zaustavljiv.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Nikog ništa ne pita