Bivši nogometaš Liverpoola Dietmar Hamann tvrdi kak oje engleska Premier liga - prevara!
Hamann smatra da Englezi žive u iluzijama i da nemaju kvalitet za visoke domete kada je reprezentativni nogomet u pitanju.
"Premier liga je prevara. To je prosječna liga. Pa pogledajte prvenstva Španije, Njemačke... nivo nogometa je drugačiji i veći nego u Engleskoj. Nisu u Engleskoj igrači krivi što im klubovi daju toliko novca, ali plate su prepumpane", rekao je Hamann, dodavši:
"Prosječni igrači u Engleskoj zarade novca kao svjetske zvijezde".
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Željezničar - Kopar 1:1