Čelnici Real Madrida prije nekoliko dana saopštili su Lucasu Silvi da ne računaju na njegove usluge, te da može potražiti novi klub.
Silva je u Real Madrid stigao u januaru 2015. godine iz Cruzeira za 14 miliona eura, ali nije opravdao očekivanja. Prošlu sezonu proveo je na posudbi u Marseilleu u kojem se i nije pretjerano naigrao.
Nakon što je dobio dozvolu da pregovara sa drugim klubovima Silva je trebao da potpiše za Sporting Gijon. Brazilac je jučer bio na ljekarskim pregledima koji su trajali čak četiri sata. Ipak, na kraju je saopšteno da ovaj igrač neće potpisati za Sporting.
Danas su španski mediji otkrili da se to desilo jer Silva nije uspio proći ljekarske preglede. Naime, ustanovljeno je da brazilski fudbaler ima problema sa srcem, pa su iz Sportinga odustali od ovog transfera.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Simanić se osjeća izdanim