Turski fudbaler Hakan Calhanoglu dobio je ponudu iz Premier lige.
Za usluge sjajnog veznjaka Bayera iz Leverkusena zainteresovan je Tottenham, koji je već stupio u kontakt s menadžerima ovog fudbalera.
Trener Spursa Mauricio Pochettino želi vidjeti Calhanoglua u svojim redovima, pa bi do kraja prelaznog roka 22-godišnji fudbaler mogao završiti u Londonu.
Pored Tottenhama, interes za ovog fudbalera pokazuje i madridski Atletico.
Calhanoglu je poznat po sjajnim slobodnjacima, a u karijeri je pored Bayera igrao za HSV i Karlsruher.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Legenda svjetskog tenisa
Novak Đoković Srbiju sprema na neizbježan trenutak, sada je svima jasno kakav je plan
FIBA mu dala novi nadimak
Ma, kakav Nikola Jokić: Stigao je Daddy Sengun!
Neobičan potez zvijezde Nuggetsa
Nikola Jokić je postao ogroman problem za Srbe - Razlozi su bizarni!
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Turska dobila Orlove