Fudbaleri Manchester Uniteda večeras su igrali meč 2. kola Evropa lige protiv ukrajinske ekipe Zoryje.
U startnoj postavi tima sa Old Trafforda našao se i Šveđanin Zlatan Ibrahimović koji je skoro i zaboravio kako je to igrati u Evropa ligi.
Iako je promijenio u karijeri veliki broj klubova, Ibrahimović dugo vremena nije zaigrao u ovom takmičenju. Juventus, Inter, Barcelona, Milan i PSG nisu igrali Evropa ligu kada je njihov član bio Zlatan Ibrahimović.
Ipak, Manchester United je prošle sezone kroz Premiership izborio pravo nastupa 'samo' u Evropa ligi, te je Zlatan večeras konačno zaigrao u ovom takmičenju. Bio mu je to prvi start u Evropa ligi još od 1. novembra 2001. godine. Tada je igrao u dresu Ajaxa i to protiv Kopenhagena.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Specijalni pred novom avanturom