Igokea je poražena u prvom kolu ABA lige na svom parketu od Cibone rezultatom 71:61.
Cibona je u Aleksandrovcu slavila sigurnu pobjedu, a većinu posla gosti iz Zagreba odradili su u prvih 10 minuta igre.
Naime, prvi period igre Cibosi su dobili sa 28:15, pa je Igokea do kraja bila u zaostatku i više nije uspjela da se vrati.
Šakić je sa 18 poena predvodio Cibonu do pobjede, dok je poen manje ubacio Žižić, a Joksimović je dodao 14 poena. Emir Sulejmanović je odigrao dvije i po minute za goste, ali bez učinka.
Bh. reprezrentativac Draško Albijanić je sa 14 poena bio najefikasniji igrač Igokee.
Igokea u narednom kolu gostuje Karposu, dok će Cibona ugostiti ekipu Mornara i ti mečevi igraju se već sredinom naredne sedmice.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne računaju na njega
Crvena zvezda pokazala izlazna vrata 'najvećoj prevari' - Koferi su mu već spremni
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Još jedan čuveni Orao okrenuo leđa Svetislavu Pešiću
"Sve je ličilo na 2005. godinu, pile se kafe odvojeno, nemoguće je da zaboraviš Aleksu i Vanju..."
Upisali ubjedlji poraz