Košarkaši Zadra slavili su danas protiv MZT Skoplja sa 71:65 u okviru 5. kola ABA lige.
Zadrani su nešto bolje otvorili meč te su poveli sa dva poena razlike nakon prve dionice (25:23). Druga četvrtina donosi još bolju igru Zadra koji je slavio sa pet koševa razlike te na odmor otišao sa plus sedam (42:35).
Domaća ekipa uspjela je u nastavku meča da zadrži ovu prednost i da ostvari drugi trijumf u ovoj sezoni. S druge strane ekipa iz Skoplja poražena je i peti put i oni su trenutno na pretposljednjem mjestu ABA lige.
Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Marinković koji je ubacio 17 koševa, dok je Ramljak dodao četiri poena manje. Za poraženi tim Lalić je ubacio 19 poena.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Legenda Uniteda o nekad velikom rivalu
Veliki Wayne Rooney otvorio oči ljudima iz Manchestera, razlog je Edin Džeko: "Ne dobija priznanje"
Kakva životna priča Cedija Osmana
Od KK Rin preko KK Bosna do finala EuroBasketa! Turčin je sve počeo u Sarajevu, a sada živi snove!
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije