Odličan nastup Muse, Cedevita demolirala Zadar

Bh. košarkaš ubacio 12 poena

Cedevita je u 4. kolu ABA lige dočekala Zadar, a na kraju je zagrebački tim deklasirao goste rezultatom 120:62.

Dominirali su domaći tijekom kompletnog meča. Već nakon prve dionice imali su 14 poena prednosti (30:17), da bi do poluvremena prednost dodatno narasla, a bilo je ogromnih 34 razlike, 61:27.

Nastavila je Cedevita i u nastavku s dominacijom. Nakon 30 minuta igre imali su 41 poen prednosti (86:45), a do kraja je prednost još dodatno povećala na ogromnih 58 poena razlike.

Džanan Musa je pružio odličnu partiju. Za nešto više od 16 minuta ubacio je 12 poena uz samo jedan promašaj iz igre.