Nekadašnji slovenački reprezentativac Robert Koren dobio je posao u Manchester Cityju.
U proteklom periodu Koren je bio bez kluba nakon što je napustio Melbourne City, a kako nikada nije objavio kraj karijere, bilo je za očekivati da će ovaj 36-godišnji fudbaler prihvatiti jednu od ponuda koju je imao na stolu.
Ipak, čini se da je Koren okončao svoju profesionalnu karijeru. On se, prema pisanju brojnih slovenačkih medija, odlučio okušati u novoj ulozi i od sada će pomagati Guardioli radeći kao skaut Manchester Cityja za Balkan.
U svojoj karijeri Koren je igrao za Dravograd, Celje, Lillestrom, West Brom, Hull City i Melbourne City. Za seniorsku reprezentaciju Slovenije je odigrao 61 utakmicu od 2003. godine.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon potpisa za Liverpool
Historijski transfer, a onda moćna poruka Isaka koji je digao Otok na noge!
Sastav koji smo ranije najavili
Sergej Barbarez odabrao početni sastav za veliki okršaj protiv Austrije
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru