Fudbaleri Frankfurta slavili su na otvaranju 8. kola Bundeslige protiv Hamburga u gostima sa uvjerljivih 3:0.
Gosti su poveli u 35. minuti kada je nespretno loptu u vlastitu mrežu poslao
Lewis Holtby. To je bio i konačan rezultat prvog dijela igre.
U nastavku meča novi problemi za Hamburg jer je Diekmeier dobio drugi žuti, odnosno crveni karton pa je morao ranije pod tuš.
Frankfurt je to iskoristio do kraja meča pa su golovima Tarashaja iz 60 i Seferovića iz 69. minute potvrdili pobjedu.
Emir Spahić je na ovom meču igrao sve do 55. minute kada ga je zamijenio Waldschmidt.
Hamburg je nakon ovog poraza ostao na pretposljednjem mjestu Bundeslige sa samo dva boda iz osam mečeva, dok je Frankfurt sada na poziciji broj 4. sa 14 bodova.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Blijedo izdanje Zmajeva
Bh. košarkaši doživjeli fijasko protiv Španije, već sutra novi veliki izazov
Ne žele ga gledati u Kataru